Programista Java/J2EE

Fulltime

Poland, Warszawa

Zadania:

  • Koncepcja, projektowanie, implementacja oraz dokumentacja komponentów aplikacji internetowych w produktach pakietu BOC Management Office®
  • Koncepcja, projektowanie, implementacja innowacyjnych sieciowych interfejsów użytkownika
  • Udział w tworzeniu procedur testowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka Java
  • Projektowanie oprogramowania obiektowego
  • Umiejętności pracy w zespole oraz innowacyjność

Mile widziane umiejętności:

  • JavaScript oraz AJAX
  • Doświadczenie w tworzeniu usług internetowych
  • Tworzenie procedur testowych aplikacji internetowych
  • Znajomość środowiska Eclipse
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
Oferujemy zmotywowane, międzynarodowe środowisko pracy, udział w ambitnych projektach oraz miłą atmosferę w dynamicznym zespole.

Kontakt
Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny  w języku angielskim, w razie potrzeby opisy projektów) na adres e-mail boc@boc-pl.com.